Erasmus plus Grand Prix

Cieľom tejto otvorenej platformy je zosieťovať umelecké školy z celej Európskej únie a ponúknuť prehľad o druhoch ateliérov a ich vybavení v zapojených školách.

Na začiatku tejto myšlienky stáli tri školy:

  • Súkromná škola umeleckého priemyslu filmová zo Slovenska,
  • Michael – střední a vyšší odborná škola reklamní tvorby z Čiech
  • Education Centre Brahe / Media Centre Lybecker z Fínska.

Na stránku www.erasmusplusart.eu pridali viac ako sto jednotiek učenia a keďže každá obsahuje aj kreatívne riešenie, návštevník má možnosť nahliadnuť do umeleckého portfólia žiakov a pedagógov týchto škôl.

Prostredníctvom jednoduchého formulára ► JVV_formular_v_SJ.docx / ► UEO_form_in_EN.docx pošli aj ty navrhovanú JVV/UEO s kontaktnými údajmi na info@erasmusplusart.eu a my ju pridáme.

Tak sa môže zaregistrovať každá škola či spoločnosť z umeleckej, mediálnej a kreatívnej oblasti a stať sa členkou tejto umeleckej rodiny. Zároveň získa možnosť zapojiť sa do každoročnej súťaže Erasmusplus Grand Prix s umeleckým dielom alebo kreatívnym počinom zo svojej produkcie a možnosť spolupráce s tými najlepšími ateliérmi a talentami v Európskej únii. 

Nultý ročník tejto súťaže sme vyhlásili počas siedmeho ročníka #ErasmusDays 2023, osláv európskych mobilít na pôde Filmovej školy v Košiciach.

Ďakujeme!

Tím projektu LAB IT